Firma NTW została założona z inicjatywy obecnego właściciela w 1999 roku i do końca 2006 roku funkcjonowała pod nazwą NTW Nowoczesne Technologie Wodne.

Przez pierwszy rok działalności była ukierunkowana na kilku kluczowych Klientów, wykonując dla nich prace zlecone z zakresu uzdatniania wody, techniki basenowej, fontannowej i instalacji przemysłowych. Były to głównie usługi, realizowane bezpośrednio na budowach i u Klienta, także początkowo skromne warunki lokalowe firmy były wystarczające. W miarę zdobywania doświadczenia i uznania wśród Klientów poszerzał się profil działalności firmy, a wykonywane projekty dla nowych Klientów niejednokrotnie wymagały własnej inwencji i przygotowania. W miarę potrzeb rozrastał się park maszynowy, zatrudniani byli nowi pracownicy o różnych profilach zawodowych, nawiązywaliśmy kontakty z nowymi podwykonawcami.

W kwietniu 2007 roku firma została przeniesiona do obecnej siedziby, a na podbudowie firmie NTW powstała firma NTW A. Witowski.

W chwili obecnej firma dysponuje biurem o powierzchni 60m2 i 5 halami produkcyjno – magazynowymi o powierzchni 500m2, w których znajdują się park maszynowy potrzebny do realizacji zamówień Klientów. Nowe warunki lokalowe pozwoliły na zwiększenie możliwości produkcyjnych, zakup sprzętu i technologii. Współpracujemy z największymi dystrybutorami i producentami urządzeń na w/w rynkach, w bardzo wielu przypadkach także jako ich dostawca. Posiadamy specjalistyczne oprogramowanie i bogaty park maszynowy, dzięki któremu możemy wykonać najbardziej wymagające zlecenia.
Bogate, ponad 15-letnie doświadczenie sprawia, że nasza oferta trafia do firm, instytucji      i klientów indywidualnych.

Wizytówką naszej firmy są liczne referencje oraz dziesiątki zadowolonych Klientów.